^Povratak na vrh
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ODBORI I PREDAVAČI PO POZIVU

 Odbori i predavači po pozivu 2019.godine

 

Programski odbor  2019.godine

Predavači po pozivu 2019.godine:

Organizacioni odbor 2019.godine:

I. Aviani (Split)

M. Čepič (Slovenija)

N.Stanković, predsednik

M. Babić (Bljeljina)

D. Gajić (Nis)

D.Veljković,potpredsednik

A. Bogojević (Beograd)

M. Gajdarova (Sofija)

Č.Rakić

D. Dimitrijević (Niš)

S. Jokić (Beograd)

J.Tončić

N. Erceg (Rijeka)

A. Kancler (Maribor)

D.Petković

S. Jokić (Beograd)

M. Karuza (Rijeka)

S.Radulović

T. Jovanović (Niš)

M. Kovačević (Kragujevac)

B.Simić

A. Kancler (Maribor)

A. Krmpot (Beograd)

V. Mladenović

M. Kovačević (Kragujevac)

D. Markušev (Beograd)

S.Veličković

V. Mešić (Sarajevo)

S. Milošević (Beograd)

G.Žalac

B. Mitrevski (DFM)

B. Mitrevski (Skopje)

S.Petrović

M. Mitrović (Beograd)

P. Nikolaus (Rijeka)

N.Stojković

Lj. Nešić (Nis), predsednik

Lj. Nešić (Niš)

T. Franeta

D. Nikezić (Kragujevac)

M. Pantić (Novi Sad)

M. Krstić

P. Nikolaus (Rijeka)

V. Petrović (Kragujevac)

M. Božić

S. Radulović (Aleksinac), sekretar

G. Planinšić (Ljubljana)

M. Bojković

R. Repnik (Maribor)

M. Rabasović (Beograd)

M. Čolović

M. Stojanović (Novi Sad), potpredsednik

V. Radolić (Osijek)

A. Petrović

M. Šćepanović (Podgorica)

R. Repnik (Maribor)

M.Babić

A. Žekić (Beograd)

Dž. Salibašić Glamočić (Sarajevo)

D.Dimitrijević

 

F. Sokolić (Split)

 
 

T. Jovanović (Niš)

 
 

M. Šćepanović (Podgorica)

 
 

O. Zajkov (Skopje)

 
 

M. Vučeljić (Podgorica)

 
 

A. Žekić (Beograd)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odbori i predavači po pozivu 2018.godine

 

Programski odbor 2018.godine:          

  1. I. Aviani (Split)
  2. M. Babić (Bijeljina)
  3. D. Dimitrijević (DFN)
  4. N. Erceg (Rijeka)
  5. A. Žekić (Beograd)
  6. T. Jovanović (Niš)
  7. S. Jokić (Beograd)
  8. A. Kancler (Maribor)
  9. M. Kovačević (Kragujevac)
  10. M. Mitrović (Beograd)
  11. B. Mitrevski (DFM)
  12. Lj. Nešić (Niš), predsednik
  13. D. Nikezić (Kragujevac)
  14. N. Novaković (Niš)
  15. S. Radulović (Aleksinac), sekretar
  16. R. Repnik (Maribor)
  17. M. Stojanović (Novi Sad), potpredsednik
  18. Patricija Nikolaus (Rijeka)
  19. M. Šćepanović (Podgorica)

Organizacioni odbor 2018.godine: 

  1. N. Stanković, predsednik
  2. Č. Rakić
  3. K. Crnčević, potpredsednik
  4. J. Tončić
  5. D. Petković
  6. S. Radulović
  7. B. Simić
  8. S. Veličković
  9. V. Dojčilović
  10. G. Žalac
  11. D. Veljković
  12. D. Dimitrijević
  13. S. Petrović
  14. M. Babić
  15. N. Stojković
Copyright © 2017. Međunarodna konferencija fizičara Rights Reserved.